امام جمعه موقت تبریز

طوفان الاقصی هشدار صریح به رژیم اشغالگر بود

صدای گوگان_گوگان سسی، امام جمعه موقت تبریز گفت: غزه امروز به عنوان خط مقدم مقاومت تبدیل شده است و «طوفان الاقصی» هشدار صریح به رژیم اشغالگر بود.

به پایگاه خبری صدای گوگان، حجت الاسلام و المسلمین اسماعیل روشن تن، در خطبه های نماز جمعه این هفته تبریز خاطر نشان کرد: وعده الهی محقق خواهد شد و آمریکا و رژیم کودک کش اسراییل بازندگان این جنگ خواهند بود.

وی ادامه داد:این عملیات معادلات دشمنان را بر هم زد و دشمن از توانایی های مقاومت هراسان شده است و همه این بمباران ها وحشیانه از همین ترس نشات می گیرد.

امام جمعه موقت تبریز با عنوان اینکه قدرت پوشالی اسرائیل روبه نابودی است، بیان داشت: راهبرد امروز مقاومت سرد کردن جنگ و تثبیت موفقیتی است که قدرت پوشالی اسراییل را در هم شکست و کشاندن جنگ به خارج از مرزهای سرزمین های اشغالی را ناکام گذاشت.

وی عنوان کرد: عملیات طوفان الاقصی برخلاف ادعای کشورهای همدست رژیم صهیونیستی کاملا فلسطینی است و جوانان پرشور فلسطین امروز مصمم تر از ۷۰ سال پیش تا آزادی قدس شریف به مقاومت ادامه خواهند داد.

روشن تن به مناسبت های هفته و روز جهانی علم در خدمت صلح و توسعه اشاره کرد و یادآور شد: در روایات اسلامی علم جایگاه والایی دارد و تاکید شده است که علم قدرت آور است.