به مناسبت ایام الله دهه مبارک فجر

بیش از ۲۰ برنامه فرهنگی و هنری همزمان با یوم الله دهه فجر در شهرستان آذرشهر برگزار می شود

صدای گوگان_ گوگان سسی، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آذرشهر در جلسه کمیته فضای مجازی، فرهنگی و هنری ستاد دهه فجر شهرستان آذرشهر از برگزاری بیش از ۲۰ برنامه فرهنگی و هنری در دهه مبارک فجر، خبر داد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری صدای گوگان_گوگان سسی، جلسه کمیته فضای مجازی، فرهنگی و هنری ستاد دهه فجر به ریاست فرهاد جبارپور رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آذرشهر و با حضور مسئولان کتابخانه های آذرشهر، گوگان، ممقان، تیمورلو و روستاهای تابعه و همچنین اهالی اصحاب رسانه‌ و مطبوعات سطح شهرستان در محل کتابخانه عمومی الزهرا آذرشهر برگزار گردید.

جبارپور دهه مبارک فجر را یکی از شاخص ترین مناسبت های ملی و انقلابی برشمرد و گفت: یکی از وظایف اصلی کمیته فضای مجازی، فرهنگی و هنری دهه فجر، تبیین، ترویج‌و تقویت عملکرد چهل و پنج ساله انقلاب اسلامی در قالب فضای مجازی و رشته های مختلف فرهنگی و هنری است.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آذرشهر اضافه کرد: سطح شهرستان از ظرفیت های فرهنگی و هنری بالایی برخوردار است که در این خصوص بیش از ۲۰ برنامه فرهنگی و هنری به مناسبت گرامیداشت ایام الله دهه مبارک فجر در سطح شهرستان آذرشهر برگزار خواهد شد.

وی رسانه و فضای مجازی را موثرترین راه تبیین اندیشه های انقلاب اسلامی خواند و افزود: انتظار می رود همانند گذشته خبرنگاران و مدیران گروه های خبری در راستای وحدت‌آفرینی، طراوت بخشی و نشاط معنوی با رویکرد انسجام اجتماعی و فضای همدلی نسبت به انعکاس فعالیت های مرتبط دهه مبارک فجر و تببین اهداف و آرمان های انقلاب برای نسل جوان و نوجوان جامعه از هیچ تلاشی فروگذار نکند.

جبارپور در خاتمه ضمن تقدیر از زحمات دستگاه های فرهنگی و هنری و همچنین اصحاب رسانه ابراز امیدواری کرد که در راستای لبیک به منویات مقام معظم رهبری و بیانیه گام دوم انقلاب، همه دستگاه های فرهنگی، هنری و رسانه تمام ظرفیت خود را برای تبیین دستاوردهای انقلاب و نظام بکار ببرند.

گفتی است: اعضای حاضر در این جلسه به ارائه برنامه‌هایی از جمله برپایی نمایشگاه های هنرهای تجسمی، هنری ادبی و … پرداختند که در این باره طبق گفته اسدزاده رئیس کتابخانه های شهرستان بیش از ۵۰ برنامه مختلف در کتابخانه های سطح شهرستان اجرا خواهد شد.

ناگفته نماند: در پایان این جلسه اعضای حاضر اصحاب رسانه شهرستان ضمن تبادل نظر به ارائه برنامه‌های خود در یوم الله دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی پرداختند.