در راستای توجه و تکریم حقوق شهروندی انجام شد

بازدید سرزده معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری شهرستان آذرشهر و بخشدار گوگان از بانک های ملی و تجارت گوگان

صدای گوگان_ گوگان سسی، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری شهرستان آذرشهر به همراه بخشدار گوگان از تعدادی شعب بانک ها در شهر گوگان در راستای توجه و تکریم حقوق شهروندی به صورت سرزده بازدید بعمل آوردند‌.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری صدای گوگان_ گوگان سسی، مهدی عادل نیائی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری شهرستان به احد نصیری بخشدار گوگان و سعید وطن دوست رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان در راستای در راستای توجه و تکریم حقوق شهروندی به صورت سرزده از شعب بانک های ملی و تجارت گوگان بازدید بعمل آوردند‌ و از نحوه ارائه خدمات به مردم و مشتریان مطلع شدند.

در این بازدید عادل نیائی، با اشاره به نقش بانک ها در توسعه و پیشرفت حوزه تولیدی و اقتصادی، اظهار داشت: بانک در حوزه های مختلف به ویژه در حوزه تولیدی و اقتصادی نقش تعیین کننده ای دارند در این خصوص باید با رعایت ضوابط و قوانین، تعامل و همکاری بیشتری جهت اعطای تسهیلات و تسهیل تضامین با متقاضیان داشته باشند.

وی تاکید، تاکید کرد: بانک ها باید در راستای تحقق شعار سال و فرمایشات رهبر معظم انقلاب نهایت همکاری با کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری را داشته باشند و همچنین بامراجعین و مردم مدارا و با سعه صبر رفتار کنند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی از روسای این بانک ها خواستار شد تسهیلات مددجویان کمیته امداد را هم در کنار تسهیلات ازدواج و فرزندآوری در اولویت خود قرار دهند.

بخشدار گوگان نیز در حاشیه این بازدید با تاکید بر تکریم مشتریان، گفت: تکریم ارباب رجوع و شهروندان در راستای جامه ی عمل پوشاندن به خواسته ها و مطالبات بهتر مشتریان باید سرلوحه تمام مدیران و کارکنان دستگاه ها و بانک ها باشد.

ناگفته نماند: در این بازدید سعید وطن دوست تسهیلات مددجویان کمیته امداد در بخش گوگان را ۷۰ میلیارد ریال اعلام کرد و گفت: این میزان تسهیلات بین بانک‌های ملی و تجارت به افراد واجد شرایط پرداخت می شود که در این باره عملکرد بانک ملی قابل تحسین است.

گفتنی است: مدیران این بانک ها گزارشی از اهم فعالیت ها و عملکرد خود به معاون فرماندار و بخشدار گوگان ارائه نمودند.