یران به سختی از سوریه گذشت تا به ژاپن رسید

برد نفس گیر تیم ملی فوتبال ایران مقابل سوریه

صدای گوگان_ گوگان سسی، شاگردان قلعه نویی با پیروزی سخت و نفس گیر مقابل شاگردان هکتور کوپر به مرحله یک چهارم نهایی جام ملتهای آسیا راه یافتند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری صدای گوگان_ گوگان سسی، تیم ملی کشورمان در مرحله یک هشتم نهایی جام ملتهای آسیا شامگاه امروز چهارشنبه ۱۱ بهمن ماه سال ۱۴۰۲، از ساعت ۱۹:۳۰ در ورزشگاه ۱۰ هزار نفری خلیفه شهر دوحه مقابل تیم ملی سوریه قرار گرفت که قضاوت این را جونگ هیوک کره ای به عهده داشت که این دیدار در ۹۰ دقیقه و وقت اضافه با تساوی یک بر یک به پایان رسید تا کار به ضربات پنالتی کشیده شود و در ضربات پنالتی شاگردان قلعه نویی با نتیجه ۴ بر ۳ و در مجموع ۵ بر ۳ به سختی از سد حریف خود گذشتند.

گفتی است: در حالی در دقیقه ۱+۹۰: طارمی با جلوگیری از ضد حمله سوریه از داور کره‌ای کارت زرد دوم را دریافت کرد و اخراج شد که تک گل ایران را او از نقطه پنالتی وارد دروازه حریف کرده بود و عمر خریبین گل تساوی را به ثمر رساند.

ناگفته نماند: ملی پوشان کشورمان با پیروزی بر فلسطین، هنگ کنگ و امارات با ۴ امتیاز به عنوان صدرنشین گروه C به این مرحله رسیدند و سوریه هم با ۴ امتیاز و سومی در گروه B به این مرحله رسید.

لازم به ذکر است: ایران شنبه ۱۴ بهمن ماه سال جاری از ساعت ۱۵ برای صعود به مرحله بعدی مقابل ژاپن صف آرایی خواهد کرد.