دعوت برای مشارکت در راهپیمایی۲۲ بهمن

فرمانده حوزه نصر گوگان در پیامی از مردم برای شرکت در راهپیمایی۲۲ بهمن دعوت کرد

صدای گوگان_ گوگان سسی، سرگرد صادق نژاد طی پیامی از مردم همیشه در صحنه منطقه گوگان دعوت کرد همانند سال های گذشته در راهپیمایی یوم‌الله ۲۲ بهمن حضور باشکوهی داشته باشند.

به گزارش پایگاه خبری صدای گوگان_ گوگان سسی، متن پیام سرگرد صادق نژاد فرمانده حوزه مقاومت بسیج نصر گوگان به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

دهه فجر و یوم الله ۲۲ بهمن یادآور مجاهدت و ایثار ملت رشید و همیشه در صحنه ایران با رهبری معمار کبیر انقلاب بوده و جانفشانی شهیدان سرفراز این سرزمین نیز ضامن بقای آن تا تحویل به صاحب اصلی آن حضرت بقیه الله الاعظم(عج) است.

امروز دشمنان اسلام،برای از بین بردن اتحاد و همبستگی مسلمین و استقامت ما، تمامی مکر و حیله خود را به کار بسته اما در این راستا قدرتهای سیطره جو و متکبّر باید بدانند که این ملت همواره در مقابل طمع‌ورزیهای استکباری، همچنان مصمم و نیرومند ایستاده است و از دستاوردهای خون شهدا با همان عزم و روحیّه‌ی راسخ از حریم ولایت فقیه با پیروی از منویات امام خامنه ای (مدظلۀ العالی) دفاع خواهدنمود.

به یقین بار دیگر مردم ولایی و انقلابی منطقه گوگان در چهل و پنجمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی با حضور پرشکوه خود، با شور و نشاط دینی وغیرت ومردانگی انقلابی در راهپیمایی یوم‌الله ۲۲ بهمن بار دیگر ولایت مداری و ولایت عهدی خود را به رخ جهانیان خواهند کشید.

همگان در کنار اقشار مختلف مردم همیشه در صحنه، بصیر و فهیم منطقه گوگان، به میدان عمل خواهیم آمد تا ضمن حمایت از آرمانهای انقلاب و شهدای گرانقدر، با مشت‌های گره کرده نابودی دشمنان دین و بشریّت را سرخواهیم داد.