امام جمعه گوگان

عظمت حضور مردم منطقه گوگان در راهپیمایی۲۲ بهمن در انتخابات ۱۱ اسفند تکرار خواهد شد

صدای گوگان_ گوگان سسی، امام جمعه گوگان گفت: مردم ولایی منطقه همچون راهپیمایی ۲۲ بهمن در انتخابات ۱۱ اسفند ماه، شکوه و عظمت حضور خود را به رخ دشمن می کشند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری صدای گوگان_ گوگان سسی، حجت الاسلام و المسلمین مردانی پور در اجتماع راهپیمایان ۲۲ بهمن منطقه گوگان در میدان نماز شهر گوگان ضمن گرامیداشت یاد امام و شهدا و همچنین تقدیر از حضور باشکوه اقشار مختلف جامعه در جشن چهل و پنجمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، خاطرنشان کرد: همانند گذشته مردم فجر آفرین و با بصیرت منطقه گوگان در راهپیمایی ۲۲ بهمن با حضور گسترده خود حماسه آفرینی کردند و با این حضور آگاهانه خود مشت محکمی بر دهان دشمنان و منافقان کوبیدند.

امام جمعه گوگان ادامه داد: حضور پرشور آحاد مختلف مردم در جشن پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی نشان داد که با وجود تمام توطئه های دشمنان و معاندان هیچ کدام از این آرمان ها فراموش نشده و مردم به آرمان های انقلاب، نظام اسلامی، شهیدان و رهبر معظم انقلاب اسلامی وفادار هستند.

وی با اشاره به اینکه به اینکه مردم بصیرت مندانه و مسئولیت مند در این راهپیمایی حضور داشتند، افزود: امیدواریم روحیه جهادی مردم در مسئولان نیز به جهت خدمت شایسته به مردم رقم بخورد تا به لحاظ معیشتی مشکلات مردم را برطرف و در جامعه امید آفرینی کنند.

حجت الاسلام و المسلمین مردانی پور یاد آور شد: توطئه‌ها و فتنه‌های دشمن نمی‌تواند مردم را از مسیر شهدا و رهبری جدا کند چونکه مردم همیشه در صحنه ایران به ویژه منطقه گوگان راهشان را با اقتدار و آگاهی انتخاب کرده‌اند و بارها اثبات کردند تحت هر شرایطی پشتیبان اسلام، انقلاب و مقام معظم رهبری هستند.

نماینده گفتمان رهبری در گوگان در پایان سخنان خود با اشاره به در پیش بودن حماسه بزرگ انتخابات ۱۱ اسفند ماه سال جاری، اظهار داشت: به یقین در انتخابات آتی حماسه‌ای همانند حماسه ۲۲ بهمن خلق خواهیم کرد تا گرد ناامیدی را بر چهره دشمنان ایران اسلامی به ویژه آمریکا و اسرائیل جنایتکار بنشانیم و نشان دهیم رای های خود را در صندوق حمایت از نظام می‌اندازیم و خودمان سرنوشتمان را رقم می‌زنیم.